Dodatkowy dochód.

Smart Capital Concept
A. O FIRMIE

Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Dario Klisanic, obywatel Niemiec mający duże doświadczenie w marketingu sieciowym. Jego wspólnikiem jest Manuel John.

Smart Capital Concept

Firma zarejestrowana jest na terenie Szwajcarii w miejscowości Busch. Do rejestru handlowego została wpisana 17.10.2008 r. jako firma pod nazwą: Bonus4Life GmbH. Nazwę Smart Capital Concept GmbH przyjęła 20.10.2011 r.

Oficjalnie do szerokiego Internetu firma weszła 15.10.2013 r. w krajach niemieckojęzycznych. Przed wprowadzeniem firmy do sieci testowano ją na kilkudziesięciu osobach przez osiemnaście miesięcy.

B. DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ SCC

Firma powstała dzięki dążeniu jej twórców do utworzenia takiego przedsięwzięcia, w którym każdy – bez względu na to, czy potrafi polecać czy nie inne osoby do biznesu – będzie zarabiał nawet z osób poleconych przez innych.

Założyciele firmy inspirowali się swoimi doświadczeniami z marketingu sieciowego, a także powszechnym pomysłem zbierania punktów w placówkach handlowych. Polega to na tym, że klient otrzymuje możliwość gromadzenia tych punktów za każdy zakup w danej placówce, a potem może wymieniać te punkty na bonusy.

Twórcy firmy przenieśli ten sposób zbierania bonusów do Internetu i powstał System EPSS, czyli Elektroniczny System Zbierania Punktów.

EPSS

Podobnie jak w realnym świecie każdy uczestnik po opłaceniu pakietu startowego otrzymuje tzw. Share. Najprościej opisując jest to prostokąt składający się z 9 pól do wypełnienia punktami. Po wypełnieniu jednego Share otrzymujemy premię i otwiera się nam kolejne Share.

C. SKĄD BIORĄ SIĘ PUNKTY W SHARES

Punkty otrzymujemy z czerech różnych źródeł:

1. Sponsor Share Punkt

Generują się w następstwie zakupu Share przez osoby bezpośrednio zaproszone przez nas.

2. Community Share Punkt

Punkty przydzielane przez firmę, która dzieli się z nami swoimi zyskami. Przydzielane są od góry do dołu struktury i od lewej do prawej.

3. Personal Punkt

Generowane przez nas osobiście, na przykład poprzez zakup pakietu startowego lub innych produktów firmy

4. Joker Punkt

Punkty kupowane przez nas samodzielnie, które można ustawiać w swoich Shares lub Shares naszych partnerów. Punkty te można też otrzymać z systemu.

D. JAK TU ZARABIAMY

1. 6 poziomów Epshare

Zamykając kolejne Shares przechodzisz do kolejnych poziomów, na których zarabiasz coraz większe premie. Tych poziomów jest sześć. Na pierwszym poziome zamykają się 4 shares, na drugim 2 shares. Przy pozostałych poziomach od 3-6 dochodzi do zamknięcia jednego share.

W zależności od poziomu otrzymujemy różne premie za zamknięcie Share. Od 0,20€ na pierwszym poziomie do 8000€ na szóstym.

Jednocześnie na jednym koncie można mieć jedynie wykupione 3 Shares.

Można przyspieszyć zarabianie, poprzez wykupienie sobie miejsca na wyższym poziomie – maksymalnie czwartym. Za wykupienie miejsca na poziomie pierwszym płaci się 35€, na drugim 90€, na trzecim 440€, a na czwartym 1470€

6 poziomów EPSS
6 poziomów EPSS

Na czarno oznaczono wynagrodzenie za zamknięcie się Share na danym poziomie


Omówiłam już możliwość zarabiania poprzez zamykanie Shares na kolejnych poziomach, ale to nie wszystko.
Zarabiamy również na tym, że zapraszamy do systemu kolejne osoby. Za każdy wykupiony pakiet o wartości 35€ otrzymujemy prowizję w wysokości 5€.

Zarabiamy również, kiedy któryś z naszych partnerów dokonuje zakupu produktów firmy.

Firma niejako wymusza na nas oszczędzanie części naszych dochodów zatrzymując je w postaci pieniędzy lub złota. Jednak po uzbieraniu odpowiedniej kwoty te „oszczędności” zaczynają dla nas generować dodatkowe zyski.

3 rodzaje kont w SCC

Zarabiamy również z planu binarnego(tak zwany dualplan), który w firmie Smart Capital Concept jest wyjątkowo korzystnie ułożony dla osób nie posiadających swoich partnerów. W przeciwieństwie do wszystkich innych firm opartych na mlm jest możliwość zarobienia nawet bez zapraszania ze struktury binarnej.

dualplan

Każda osoba wchodząca w strukturę dostaje w niej dwie pozycje, A i B. Osoby 1, 3 , 5… osobiście przez nas wprowadzone do biznesu trafią do pozycji A, natomiast 2, 4, 6… są wpisywane do pozycji B (niekoniecznie należącą do naszej struktury). Tu możemy zarabiać nawet do piętnastego poziomu.

multiplan

Jeszcze jednym sposobem zarabiania jest budowanie własnej struktury (multiplan), z której otrzymujemy dochody do dziesiątego poziomu w głąb. Jest to ukłon do osób aktywnie pozyskujących partnerów.
TUTAJ MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ.
Obecnie strona dostępna jest w trzech językach : niemieckim, angielskim i tureckim. Jeśli nie znasz żadnego z tych języków napisz do mnie. wyślę ci instrukcje w języku polskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz