czwartek, 1 marca 2012

Serce

W dzisiejszych czasach prawie cała ludzkość potrzebuje pomocy duchowej. Często zapisują się na terapie i na porady psychiatryczne.
Bardzo dużo ludzi szuka pomocy dla siebie. Odpowiedzi na swoje pytania, oraz drogi którą ma kroczyć.

Dzieje się tak dlatego że w obecnych czasach ludzie są bardzo zagubieni. Chcąc godnie żyć skupiamy się na zarabianiu pieniędzy to zaś zmusza nas do wyrzeczeń.
Wyrzekamy się radości, miłości, zdrowia w imię pieniądza. Jest normalną reakcją że każdy chciałby realizować swoje marzenia.
Jednak pogoń ślepo za pieniądzem przysłania nam oczy na ważniejsze sprawy. Kiedy gonimy za pieniądzem to zapominamy o tym że życie nie polega na zarabianiu.
Przekonujemy się o tym kiedy wreszcie po latach będziemy mieli te pieniądze to wreszcie będziemy mogli zrealizować swoje marzenia. Jednak tak słodko nie będzie.
Gdyż zatraciliśmy siebie i to że pozwiedzamy inne kraje, kupimy sobie dom, czy zrealizujemy inne marzenia to już nie będzie to o czum na początku marzyliśmy.
Nie kierujmy uwagę na finanse jako priorytet, raczej jako coś co jest nam też potrzebne w chwili obecnej do życia. Sukcesem jest przestać się martwić o pieniądze,myśleć
o problemach, o zmartwieniach, chorobie, o przyszłości. Rozwiązanie jest bardzo proste a zarazem tak trudne że niewielu się to udaje. ?
Kieruj się swoim sercem a ono cię nie zawiedzie – to jest klucz.
Serca nie można oszukać, okłamać, zaprogramować, zmanipulować.
Serce jest szczere i wie co dla ciebie jest najlepsze. Kiedy dopuścisz do głosu swoje serce i zaczniesz go słuchać
zdarzą się rzeczy niesamowite, o których nie miałeś pojęcia.
Znikną twoje problemy, na świat popatrzysz zupełnie inaczej. Serce uchroni cię przed manipulacjami.
Będziesz więcej słyszał, więcej widział i więcej rozumiał. Możesz powiedzieć że to nie prawda ale ja ci powiem że tak jest bo sama tego właśnie
doznaję i pragnę się podzielić tym z innymi aby lepiej im się żyło. Aby znaleźli swoje szczęście i żyli w miłości gdyż tak już jej jest niewiele.
Gdyż serca się zamykają i jest chłód, oziębłość i cierpienie. Ludzie są nieszczęśliwi gdyż zatracili zdolność do kochania, bo ich serca są zamknięte.
U takich ludzi przemawia rozum który każe im manipulować, kłamać, kombinować itd.
Kiedy się otworzymy na miłość, kiedy zaczniemy słuchać naszego serca to zaczniemy wreszcie żyć, szczęśliwie żyć.
 Życzę wszystkim powodzenia. Grażyna Kokot

Ps. Jak widzisz to nie ja napisałam.Ile osób tyle doświadczeń. Każde z nich jest niezwykle cenne i może pomóc innym. Dlatego zachęcam i Ciebie byś podzielił się swoim doświadczeniem. Jeśli zechcesz to zrobić napisz na adres  j_marciniak@poczta.fm 
Joanna Marciniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz